Безпека дітей в Інтернеті!

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім’ї. Сьогодні все більше дітей користуються Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор і т.д. Але з розширенням можливостей в онлайні збільшується і кількість ризиків. Що ж може трапитись у реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку? Чи знають про це діти? А батьки? Чи усвідомлюють вони необхідність навчання не просто тому, як користуватися мережею Інтернет, а ще й тому, як уникнути небезпечних ситуацій?

В нашій школі до Дня безпеки дітей в Інтернеті були проведені уроки з метою розказати дітям про ті ризики, на які можуть вони натрапити в Інтернеті, та як захистити себе від цих ризиків.Інтернет є важливим інструментом для спілкування. Проте ним можуть також зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп'ютерних вірусів, небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру, інформування про сайти, небезпечні для дітей. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.

Правила Інтернет-безпеки і Інтернет-етики для дітей !

1. Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.
2. Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.
3. Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.
4. Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.
5. Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.
6. Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.
7. Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.
8. Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.
9. У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.
10. Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.
11. Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.

Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3730.JPG /Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3664.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3651.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3706.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3710.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3724.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3715.JPG /Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3665.JPG


/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3694.JPG /Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3697.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3659.JPG/Files/images/bezpeka_v_nternet/IMG_3738.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 28